OBEC MOČA
DUNAMOCS
Oficiálna stránka obce
A község hivatalos honlapja

Materská škola s VJM v Moči

Materska skola

V našej materskej škole sa staráme o deti v dvoch vekových skupinách s maďarským vyučovacím jazykom. Zabezpečujeme celodennú starostlivosť pre deti od troch do šiestich rokov a pre deti ktoré povinnú školskú dochádzku začnú v staršom veku. Materská škola sa nachádza v príjemnom, kľudnom a tichom prostredí. Je obklopená udržiavaným parkom plnom zelene.

Naše ciele: našim základným cieľom je zabezpečenie mnohostrannej, zábavnej, harmonickej výchovy detí, rozvíjanie ich osobnosti s prihliadaním na špeciálne nároky podľa veku a povahy ako aj na rozdielne tempo rozvoja ich osobnosti. Staráme sa o telesnú, mentálnu a emocionálnu výchovu pri súčasnom zabezpečení návykov zdravej výživy a socializácie. O deti sa staráme diferencovane, podľa ich osobitných nárokov. Cieľom tejto diferenciácie je aby každé dieťa dosiahlo maximálnu možnú mieru rozvoja podľa osobitných daností a možností. Hlavnou činnosťou v materskej škôlke sú hry, počas ktorých môžeme spoznať osobnosť dieťaťa a pri premyslenom, odbornom riadení hier sa dajú rozvíjať nielen schopnosti ale aj celá osobnosť.

Náš vzdelávací program sa nazýva „Zámok rozprávok“, lebo dôležitou súčasťou našej výchovno-vzdelávacej činnosti sú rozprávky, ktoré zároveň zabezpečujú dobrú zábavu a spríjemňujú čas strávený v komunite materskej školy. Naše pedagogičky sú kvalifikované, odhodlané a schopné urobiť všetko pre rozvoj detí, vďaka ktorým deti trávia deň v láskyplnom a kľudnom prostredí.

Zápis do MŠ 2013

Kontakt


Riaditeľka: Mgr. Kele Ildikó
Pedagogičky: Mgr.Tallósi Orsolya, Mgr.Kurucz Ágnes

Adresa: Školská 420
946 37 Moča

Telefon: 035/7789 483
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

EU_logo

 

RRA Logo

Regionálna rozvojová agentúra Komárno
+421 (0)35 77 33 105
rrakn@rrakn.sk
www.rrakn.sk

Geoportal baner

Sponzor STK Moča

Joola

Dlhodobá predpoveď počasia

Facebook

Facebook

Družobné obce

         Süttő

Sutto

          www.sutto.hu


         Kocs

Sutto

          www.kocs.hu

Obecný úrad Moča

  • Adresa: Moča 168
  • 946 37 Moča
  • Telefón: 035/7777990 (Sekretariát a matrika)
  • 035/7777991 (Dane a poplatky)
  • Fax: 035/7777991
  • IČO: 00306576
  • DIČ: 2021046698
  • e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.